Układ planet

Po godzinach
po godzinach
26.03.2021
02:00

Magda Sztama o astrologii

Kobieta wielu pasji. Kocha naturę, interesuje się ekologicznymi uprawami, tradycyjną medycyną chińską, ale nie tylko… o czym możecie przeczytać na naszej stronie. Dziś Magdalena Sztama, ekspertka finansowa, bo o niej mowa, dzieli się z nami swoim zainteresowaniem astrologią.

Magda_Sztama.jpg

Interesujesz się astrologią, skąd taka pasja?

Od kiedy pamiętam interesowałam się zależnościami pomiędzy głęboko pojętym kosmosem, wydarzeniami na świecie oraz losem danego człowieka. Ciekawił mnie wpływ planet na konkretny przebieg wydarzeń w ujęciu jednostki, jak i całego świata. Chciałam wiedzieć, dlaczego niektóre zdarzenia i wybory okazują się sukcesem, a inne porażką! Na pewnym etapie mojego życia i poszukiwań odpowiedzi na powyższe pytania, by zrozumieć zachodzące zależności, sięgnęłam po astrologię. Już w starożytności interesowano się wpływem planet na życie ludzi. Utalentowani astrolodzy potrafili na podstawie ruchów słońca oraz przy zastosowaniu prostych narzędzi nakreślić ruchy planet we wszechświecie. Potrafili też przewidzieć wydarzenia, które występowały w związku z ich przemieszczaniem się.

Horoskop możemy przeczytać w gazetach, na portalach – czy mają one coś wspólnego z Twoim podejściem do artrologii?

Prawdziwy horoskop opiera się na kosmogramie, który budowany jest na podstawie danych dot. miejsca, daty urodzenia, dokładnej godziny. W jego wyniku powstaje indywidulany wykres, który nie ma nic wspólnego z horoskopami w gazetach. Każdy człowiek, miejsce na ziemi, założenie firmy, rozpoczęcie budowy domu, nabycie działki ma indywidualny wykres astrologiczny. Dzięki niemu możemy wyczytać, jak będą kształtowały się losy człowieka, a także jak będą przebiegały różne wydarzenia w jego życiu.

amigos-2024747_1280.png

Wiele osób sceptycznie podchodzi do horoskopów. Jaka jest Twoja odpowiedź?

Nie ma znaczenia czy wierzymy w to bądź nie. Ruchy planet we wszechświecie odbywają się bez naszej wiary. Tak samo jak np. kiedy świeci słońce, ono naprawdę świeci niezależnie czy wierzymy w to czy też nie. Po dniu następuje noc, niezależnie czy to uznajemy. Jest to naturalny cykl i rytm. To samo dotyczy układu planet oraz ich wpływu na życie i wydarzenia.

Jak to rozumiesz?

Kiedy rodzi się człowiek, w tym momencie tworzy się niepowtarzalny układ, dzięki któremu można odczytać bardzo wiele informacji. Np. w jakiej dziedzinie zrealizowany zostanie urodzeniowy potencjał człowieka. Jakie cechy i wartości będą preferowane u partnera, w jakim obszarze należy wykonać pracę osobistą, aby np. zniwelować negatywne powtarzające się doświadczenia. Odczytać można tak naprawdę wszystko – od tego, kiedy zmienić pracę, aby odnieść sukces, kiedy zaplanować ślub, aby planety wspierały życie dwojga ludzi, kiedy założyć firmę (i tu zobaczyć można jej rozwój, zagrożenia, potencjał, opracować strategię).

Magda.jpg

Dziękuję za rozmowę.

Zamknij
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii Więcej informacji