Trener Twojego psa

Kultura
książka
29.04.2021
02:00

To książka z tych MUST HAVE!

Książka Michała Dąbrowskiego „TRENER TWOJEGO PSA” to książka, którą każdy planujący mieć psa a nawet ten, kto już go ma według mnie powinien mieć.

dogs-1210323_1920.jpg

Zupełnie inna niż wszystkie. Czuć, że napisana przez człowieka z pasją. Przez człowieka, który pomaga wychować psy przez ich zrozumienie. Pomaga zbudować silna więź opartą na zaufaniu. Książka wciąga całkowicie, ogrom wiedzy jaki tam się znajduje jest niesamowity.

dogs-2556820_1920.jpg

Ważna lekcja

Książka pokazuje nam jak stać się opiekunem i przyjacielem swojego psa, a nie jego właścicielem. Fajne jest to, że Michał jest nie tylko jakimś tam autorem z daleka. Jest osobą, która zajmuje się szkoleniami i praktyką. Każdy, kto potrzebuje może skorzystać z jego pomocy. Dodatkowo wspiera nas, posiadaczy psów licznymi łączeniami. W książce są liczne porady dla tych, którzy zastanawiają się nad kupnem lub adopcją, tych co już mają szczeniaka, ale i dla tych, którym pies towarzyszy już nawet parę lat, ale nie radzą sobie z nim. Książka nie jest do przeczytania jak pisze sam autor, książka jest do przestudiowania i wdrożenia w życie zawartych w niej zasad.

border-collie-672696_1920.jpg

Powiem tak – jeśli masz psa a nie masz tej książki pierwsze co powinieneś zrobić, po przeczytaniu mojej opinii, to ją zakupić – nie pożałujesz!

Informacje o książce - źródło sklep.daisyzoologia.pl
Tytuł: Trener Twojego psa
Autor: Michał Dąbrowski

Opis: Książka to 90 rozdziałów praktycznych informacji i wskazówek dotyczących mądrego, pozytywnego wychowania psa opartego na zaufaniu. Porusza zasady do wprowadzenia w domu jak i na dworze. Obala wiele mitów dotyczących szkolenia psów i jasno wytyka błędy każdemu czytelnikowi. Pisana lekkim i zrozumiałym językiem daje wrażenie spotkania na żywo, na domowej konsultacji. 

Od Autora:
Jestem instruktorem szkolenia psów i trenerem psiego fitnessu. Pomagam właścicielom psów wychowywać psy od 2009 roku. Prowadzę kursy stacjonarne i online dla właścicieli psów w Polsce i na świecie. Edukuję również przyszłych trenerów psów. Pomagam swoim klientom lepiej zrozumieć zwierzęta i zbudować z nimi silną więź opartą na zaufaniu. W czasie wolnym od szkolenia psów studiuję aktorstwo w warszawskiej Akademii Teatralnej.

Zamknij
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii Więcej informacji