O nas

ANG4LIFE – by dobrze traktować siebie i świat

Projekt ANG4LIFE jest inicjatywą Grupy ANG i zrodził się z potrzeby troski o społeczność, która nas otacza i którą tworzymy. Za cel obraliśmy sobie inspirowanie do działania, rozwijania pasji, motywowania do aktywności fizycznej, ale także chcemy, aby publikowane przez nas treści i materiały wideo stał się impulsem do utrzymania ciała i ducha w dobrej kondycji.

Do tworzenia ANG4LIFE zaprosiliśmy zarówno ekspertów zewnętrznych, przyjaciół ANG, jak również naszych pracowników i współpracowników, którzy opowiadają o swoich pasjach, dzielą się pomysłami oraz opiniami o otaczającym nas świecie.

Wierzymy, że dostarczając artykuły, wywiady dotyczące dobrego życia zainspirujemy czytelników i obserwatorów do tego, aby lepiej traktować siebie i świat. A to przyczyni się do poprawy jakości życia nas wszystkich.

ANG4LIFE jest skierowane do naszych współpracowników, jak i partnerów, przyjaciół oraz wszystkich tych, którzy chcą tworzyć społeczność ludzi zaangażowanych.

Autorzy zdjęć:

Kacper Nowak- Gocławski (łódka)

Artur Nowak-Gocławski (Tatry)

Chcesz się z nami skontaktować?

Napisz do Edyty

Zapraszamy też do śledzenia informacji w naszych mediach społecznościowych:

Facebook

You Tube

RSS

Zamknij
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii Więcej informacji