Becoming. Moja historia

Kultura
autobiografia
23.04.2021
01:00

Recenzja książki

Książka bardzo szczera, prawdziwa i bardzo uporządkowana.

Książka początkowo bardzo mi się dłużyła. Nie to, że była nieciekawa, ale jakoś mnie nie porwała. W zasadzie bardzo wciągnęła mnie od momentu rozpoczęcia kampanii prezydenckiej i według mnie właśnie od tego momentu mogłoby być więcej. Bardzo wiele poświęcono na wczesne lata jej małżeństwa i okres dzieciństwa – jak dla mnie zbyt wiele.

michelle-obama-1129160_1920.jpg

Wiadomym jest, że to lata dzieciństwa i dorastania ukształtowały Michelle jako człowieka i to był bardzo ważny okres w jej życiu, jednak ja oczekiwałam i bardziej ciekawiła mnie ta część życia związana z prezydenturą męża i tym jak ona sobie z tym radziła, jak się w tym odnalazła. Biorąc do ręki tę książkę nie ukrywam, że właśnie na to bardziej liczyłam. Książka bardzo szczera, prawdziwa i bardzo uporządkowana.

Informacje o książce
Tytuł: Becoming. Moja historia
Autor: Michelle Obama

Opis: "Becoming. Moja historia” to pięknie napisana autobiografia jednej z najsłynniejszych kobiet współczesnego świata. Jest zadziwiająco wręcz szczera i wzruszająca. Michelle Obama opowiada tu o własnych przeżyciach, nadziejach i lękach, jakie towarzyszyły jej życiowej drodze i zawodowej oraz politycznej karierze. Ta pełna ciepła i empatii osoba od zawsze o krok wyprzedzała swoją epokę i tak zostało do dziś. Taka też jawi nam się na kartach tej oto książki. - Opis pochodzi od wydawcy.

Zamknij
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii Więcej informacji